Vize projektu

Proč to děláme?

Moje vize je pomoci lidem na cestě k vlastnímu zdokonalení.

Chtěl bych poradit ostatním, co na sobě zlepšovat, jak se daným věcem naučit, na co si dávat pozor, čeho se vyvarovat. Snažím se přidávat ke každému tvrzení, jaké jsou výhody i nevýhody.  Dále bych chtěl zdůraznit, že není jedna správná cesta, kterou by se měli všichni řídit.

Pomáhám lidem najít vlastní správný směr, být pravý charakter sám před sebou.

Nebudu psát, že ve volném čase dělám bla bla bla a také ve volném čase dělám bla bla bla. Můj zájem o duševní rozvoj, zdokonalení, zlepšení, posunutí svých cílů a schopností … je prostě časový. Zajímám se během celého života, ne pouze ve volných chvílích. Navštěvuji pravidelně semináře. Chodím na přednášky. Čtu knížky. Sleduji videa. Snažím se neustále zlepšovat. Beru to jako věc, která mě v životě dělám šťastným.

Co nás vede k tvorbě webových stránek?

Ať se podíváte kamkoliv tak zjistíte, že obrovskou roli v životě lidí hraje internet. Neskutečně zaplněný prostor, kde je obrovské množství informací, dat, novinek a další věci. Každopádně z mého pohledu mi přijde, že tu pořád ty důležité věci chybí. Mám na mysli mimo jiné jednu konkrétní. Tvorba webu. Zdá se mi, že dnes je málo lidí, kteří by chtěli něco vytvořit. Většina jenom čte názory a příspěvky ostatních, nenapadne je však vytvořit něco vlastního, něco jedinečného. Ukázat světu svůj potenciál a také to, v čem jsou dobří. Podělit se o své zážitky a zkušenosti, napsat vlastní článek. Možná potom v budoucnu najdete lidi, kteří budou mít stejný názor na věc. Získáte vášnivé příznivce, kteří budou rádi a pravidelně číst vaše texty.

Představte si třeba situaci, kdy máte za sebou sto lidí, kterým máte co nabídnout, kteří se těší na vaše budoucí příspěvky, kteří vás obdivují. Takže se jednoho dne probudíte, napadne vás něco zajímavého a zároveň prospěšného a sdělíte to světu. A lidé vám za to možná na oplátku poděkují.